Корзина
168 отзывов
Амид-С
+380672096033
+380442370414
Уважаемые клиенты! В связи с карантином, заказы могут подтверждаться, обрабатываться и доставляться дольше чем обычно. Искренне надеемся на ваше терпение и понимание. Мы сделаем все возможное что бы Ваш заказ был выполнен. Также заранее просим прощения если информация по наличию товара может оказаться неактуальной. Будьте сильными и не болейте!

"Паркетний лак" на водній основі

295 грн.

В наличииКод: 831
 • +380 показать номер +380442370414
 • Контакты
  • Телефон:
   +380442370414
  • Адрес:
   Киев, Украина
 • Условия возврата и обмена
  
  
  
"Паркетний лак" на водній основі
"Паркетний лак" на водній основі
295 грн.
В наличии
Купить
 • +380 показать номер +380442370414

Акрил-уретановий лак для внутрішніх робіт на водній основі.
Створений на основі поєднання поліуретанового та акрилового полімерів і має в собі переваги кожного з них. Застосовується як високоякісне захисне покриття для підлоги (паркет, ламінат, шпон, лінолеум та інших ПВХ-покриття), меблів і виробів з дерева. Може бути глянсовий, напівматовий.

Тонується

Форма:Водорозчинна акрилатна дисперсія

Призначення:Лак застосовується як високоякісне захисне покриття для підлоги, (паркет, ламінат, шпон, лінолеум та інших ПВХ-покриттів), декору, меблів та виробів з дерева. Водний паркетний лак призначений і для побутового й для індустріального та професійного використання DIY-сегменту (зроби сам).

Використовується для внутрішніх робіт

Властивості:Лак створений на основі гібрида поліуретанового й акрилового полімерів і поєднує в собі переваги кожного з них. Присутність самозточуваної акрилової дисперсії сприяє швидкому набору твердості за різних температурних режимів сушки. Наявність аліфатичної ПУ дисперсії свідчить про те що лак екологічний, безпечний у використанні й надає додаткової жорсткості та стійкості до стирання. Чудовий зовнішній вигляд, швидке висихання, міцність покриття роблять лак повноцінною заміною продуктів на розчинниках серед високоякісних фінішних покриттів.

Переваги паркетного лаку на водній основі:

Поєднує в собі механічну твердість до стирання й гарний зовнішній вигляд. Лак утворює еластичний глянець що не розтріскується й хімічно витривалий після висихання.

 • Екологічно безпечний,
 • Зносостійкий,
 • Стійкий до подряпин,
 • Стійкий до міграції пластифікаторів,
 • Дуже хімічно витривалий,
 • Зручне в застосуванні та нанесення;
 • Високий показник твердості й придатність до шліфування
 • Відсутність пожовтіння

Підготовка поверхні:

Перед використанням лаку поверхня повинна бути очищена від пилу й бруду. Під час нанесення запобігати попаданню прямих сонячних променів, уникати протягів. Роботи проводити в умовах температури від 15°C до + 25°C й відносній вологості 50-70%.

Нанесення

Покривати лаком у 2-3 шари з проміжним шліфуванням через 2-4 години. Без шліфування повторно лак можна наносити через 1-2 години. Для отримання якісної гладкої поверхні шліфувати після нанесення кожного шару. Наносити лак щіткою, розпилювачем, валиком.

Додавання пігментів забезпечить бажаний декоративний ефект і захист від впливу УФ випромінювання. Поверхні, що перебувають під впливом сонця рекомендується тонувати.

Час висихання:

До 2-3 годин в умовах температури + 20ºС / 65% відносної вологості повітря. Низькі температури й висока вологість повітря продовжують час висихання.

Витрата:

Витрата біля 1л/ 9-10 м2

Термін зберігання:

Зберігати в умовах температури не нижче 5 ° C, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Термін зберігання 12 місяців в оригінальній упаковці.

Очищення робочих інструментів:

Одразу по закінченні робіт обмити інструменти водою.

Склад:

Водорозчинна композиція на основі гібрида аліфатичної поліуретанової і акрилової дисперсії з стабілізуючими добавками. Зовнішній вигляд плівки - прозора, без включень. В'язкість в умовах 20°C (Брукфільд) ~ 50-200 мПа•с; рН ~ 8-9; Сухий залишок ~ 31-35

Вимоги безпеки:

Не використовувати порожню тару для зберігання продуктів харчування. Зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі в умовах температури від плюс 5°С до плюс 30°С у сухому, добре провітрюваному приміщенні, подалі від джерел тепла; берегти від впливу прямих сонячних променів, замерзання.

Вироблено
в Україні.

 

Характеристики
Основные
Производитель   НПП Bionic-house
Страна производитель Украина
Вид лака На водной основе
Степень блеска   Глянцевая
Бесцветный лак Да
Пользовательские характеристики
фасовка 0.8л
 • Цена: 295 грн.
Меню
+380442370414
Украина Киев
Амид-С